ELO Digital Office GmbH

ELO Digital Office GmbH od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów systemów do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw (Enterprise Content Management – ECM), który rozwija oprogramowanie do zarzadzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów oraz formularzy. ELO opracowuje cyfrowe rozwiązania do realizacji procesów biznesowych dla wszystkich branż i sektorów oraz przedsiębiorstw dowolnej wielkości.
Produkty i rozwiązania ELO są sprzedawane na całym świecie w około 20 językach w ponad 40 krajach. ELOoffice skierowany jest do małych firm, ELOprofessional dla firm średniej wielkości a ELOenterprise do dużych firm i korporacji. Poszczególne moduły ELO Business Solutions pozwalają klientom na niezwykle szybkie wdrażanie rozwiązań z możliwością dostosowania ich  do konkretnych potrzeb firmy.
Wszystkie produkty firmy ELO Digital Office GmbH są dostępne w Polsce z pełnym zapleczem technicznym i merytorycznym. W Polsce z produktów ELO korzysta np. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Global Cosmed S.A., Provident S.A., Medicover, Marvipol S.A., Centrum Nauk Kopernik i wiele innych.

Vindicat

Vindicat.pl to innowacyjny i skuteczny Legaltech. Lider windykacji on-line w Polsce. System Vindicat.pl pozwala przedsiębiorcom (firmom) na samodzielne odzyskiwanie pieniędzy od swoich kontrahentów. By osiągnąć ten cel, system umożliwia dostęp do różnych automatycznych działań związanych z wyegzekwowaniem należności od dłużnika. Działania te pozwalają na automatyczne wygenerowanie wezwania do zapłaty, pozwu o zapłatę, pozwu do e-sądu a także pisma o upublicznieniu danych dłużnika na internetowej giełdzie długów Vindicat.pl Dla osób, które dbają o relacje ze swoimi kontrahentami, dzięki aplikacji, firma może prowadzić monitoring płatności, negocjacje online w wyniku których można zawrzeć ugodę, którą również generuje system. Dzięki rejestracji w systemie Vindicat.pl użytkownik ma dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych by odzyskać Swoje pieniądze. Skuteczność narzędzia obecnie wynosi 93 procent szans na odzyskanie pieniędzy, jeżeli faktura jest przeterminowana nie dłużej niż 90 dni. Vindicat.pl posiada najskuteczniejszą giełdę długów w Polsce. Vindicat obsługuje duże korporacje oraz firmy segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

XELTO DIGITAL

XELTO DIGITAL to firma, która specjalizuje się w automatyzacji procesów biznesowych; zespół ekspertów z bogatą wiedzą i doświadczeniem oraz wysokimi kompetencjami zarówno w zakresie Robotic Process Automation i programowania, jak i analityki biznesowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale rozumiejący potrzeby biznesowe Klientów i dostarczający rozwiązania w oparciu o wielopłaszczyznową wiedzę.

eSourcing

eSourcing specjalizuje się w produkcji oraz outsourcingu autorskich systemów IT wspierających sektor bankowy oraz rynek terminali płatniczych POS. Dzięki doświadczeniu, niezbędnej wiedzy oraz zapleczu, eSourcing wdraża i obsługuje rozwiązania spełniające indywidualne wymagania Klientów. Firma posiada unikalne kompetencje w zakresie produkcji i wdrażania systemów o dużej wydajności i masowej przepustowości.
Misją eSourcing jest dostarczanie rozwiązań i świadczenie usług, które pracują na korzyść Klientów, kreują nowy biznes oraz aktywują dalsze możliwości rozwoju.