Jak podpisać prezent od mikołaja?

Pisanie listu do Świętego Mikołaja to świetny sposób, by dzieci podzieliły się swoją listą życzeń. Grzecznie napisany list może pomóc Mikołajowi w znalezieniu idealnego prezentu dla dziecka!

Upewnij się, że wysyłasz listy wcześniej, aby zdążyły dotrzeć na Biegun Północny. Pomocne jest też wysłanie listów razem w jednej kopercie!

Zaadresuj kopertę

Niezależnie od tego, czy piszesz do Mikołaja dla swoich dzieci, czy dla przyjaciela, ważne jest, aby Twój list był odpowiednio zaadresowany. Może to stanowić różnicę między radością dziecka z otrzymania prezentu a rozczarowaniem.

Pierwszym krokiem w adresowaniu koperty jest napisanie imienia odbiorcy. Możesz to zrobić w jednej lub dwóch linijkach, w zależności od stylu koperty, której używasz.

Powinieneś także dołączyć adres zwrotny, który powinien być napisany w lewym górnym rogu koperty. Jest to wymagane przez United States Postal Service (USPS) i jeśli list nie zostanie zaadresowany poprawnie, może zostać zwrócony do Ciebie.

Twój list powinien kończyć się osobistą wiadomością od Mikołaja. Niezależnie od tego, czy chodzi o przekazanie informacji, jak bardzo podobają Ci się ich rysunki, czy o prezenty, o które prosili w tym roku, czy też o ciasteczka, które upiekłeś, Twój list będzie o wiele bardziej znaczący, jeśli będzie spersonalizowany.

Napisz list

Listy do Mikołaja mają długą tradycję i są świetnym sposobem na nauczenie dzieci magii świąt. Upewnij się, że Twoje dziecko napisze list, który je zainspiruje i stanie się pamiątką, którą będzie pielęgnować na zawsze!

Zacznij od pozdrowienia (Drogi Mikołaju), przedstaw się i opowiedz Świętemu Nickowi trochę o swojej rodzinie. To pomoże mu znaleźć odpowiednie prezenty dla Twojego dziecka!

Następnie wspomnij o osiągnięciach dziecka w tym roku w szkole lub na zajęciach pozalekcyjnych, o pamiętnym wydarzeniu rodzinnym lub o jego ulubionym zwierzątku. Następnie będziesz mógł porozmawiać o tym, co naprawdę chciałoby dostać pod choinkę.

Ważne jest też, aby wspomnieć, że w tym roku trafiło na listę miłych i masz nadzieję, że nadal będzie dobre. To także świetna okazja, żeby dać im kilka wskazówek, jak mogą się poprawić w następnym roku!

Wypisanie podziękowania

Wysłanie listu z podziękowaniem dla darczyńcy prezentu może wydawać się dodatkowym krokiem, ale jest ważne. Według ekspertki od etykiety i autorki „The Etiquette Book for Life”, Susan Tsai, napisanie listu pokazuje, że jesteś wdzięczny za prezent i wysiłek, jaki włożył darczyńca w jego znalezienie.

Wiadomość powinna być krótka i prosta. Powinna zawierać pozdrowienie, dwa do trzech zdań i zakończenie.

Podziękowania powinny zawierać osobisty akcent, aby bardziej zapadły w pamięć, mówi Tsai. Na przykład możesz wspomnieć, jak bardzo cieszyłeś się z otrzymanego prezentu lub jak bardzo cię on rozpieszcza.

Nie musisz być mistrzem w pisaniu, żeby wysłać list, ale to dobra praktyka dla dzieci, żeby nauczyć się, jak wyrażać wdzięczność. To także ważny sposób, by nauczyć je, jak być odpowiedzialnym dorosłym, który okazuje wdzięczność. Praktykowanie wdzięczności to ważna umiejętność, która będzie trwała przez całe życie.

Podpisz list

Dodanie swojego imienia do prezentu od Mikołaja może sprawić, że będzie on bardziej wyjątkowy. To także świetny sposób na pokazanie dziecku, że je doceniasz i jak wiele dla ciebie znaczy.

Jeśli chcesz napisać swój własny list, jest kilka stron internetowych, które oferują darmowe szablony, z których możesz skorzystać. Oferują one różne style i mogą być zabawnym sposobem na ułatwienie tego procesu.

List od Mikołaja może być świetną okazją do świętowania osiągnięć dziecka i tego, jak pomaga w domu. Możesz też dołączyć listę prezentów, które chciałoby dostać na Gwiazdkę.

Po napisaniu listu możesz go umieścić w nowej kopercie zaadresowanej do Mikołaja na Biegunie Północnym i opatrzonej znaczkiem pierwszej klasy. USPS zaleca wysłanie go do 15 grudnia, aby mieć pewność, że dotrze do Bieguna Północnego na czas.

Poprzedni artykuł

Cit 8 jak wysłać?

Następny artykuł

Lewe faktury jak udowodnić?

Oceń artykuł: Jak podpisać prezent od mikołaja?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5