Jak zaksięgować dofinansowanie z urzędu pracy covid?

Jak zaksięgować dofinansowanie z urzędu pracy covid?

2. Umów się na wizytę.

Przed przyjściem do lekarza warto przynieść listę aktualnie przyjmowanych leków oraz wszelkich suplementów lub leków ziołowych. Możesz też przynieść karty ubezpieczeniowe i inne dokumenty. Przyjaciel lub krewny może Ci towarzyszyć i pomóc zapamiętać, o czym należy rozmawiać z lekarzem. Upewnij się, że posiadasz aktualną historię choroby, w tym wszelkie badania i prześwietlenia, które zostały wykonane. Pomoże to lekarzowi ustalić, czy są jakieś powody do niepokoju.

3. Przynieś swoje rachunki.

Koszty leczenia mogą być dla wielu osób zaporowe, ale nie muszą. W rzeczywistości istnieje wiele sprytnych sposobów, które pomogą Ci pokryć koszty opieki zdrowotnej, nie obniżając przy tym jakości Twojego życia ani nie obniżając Twojej oceny kredytowej. Na przykład, jeśli jesteś członkiem ubezpieczyciela, sprawdź swoje świadczenia i zapytaj swojego usługodawcę o zniżki i inne korzyści finansowe, które pozwolą Ci obniżyć wydatki na opiekę zdrowotną.

4. Zapłać swój rachunek za kawalerkę.

Jeśli jesteś nieubezpieczony lub nie masz ubezpieczenia, ważne jest, abyś wiedział, że istnieją sposoby na obniżenie kosztów opieki zdrowotnej. Wiele szpitali prowadzi programy charytatywne, które mają na celu pomoc pacjentom bez dochodów lub z ograniczonymi dochodami w opłaceniu rachunków za leczenie. Niektóre szpitale biorą również udział w programie rządowym, który pokrywa koszty leczenia szpitalnego nieubezpieczonych pacjentów Covid-19 (ustanowionym na mocy ustawy CARES).

Jeśli masz rachunek ze szpitala za Covid-19, skontaktuj się z biurem rachunkowym, aby dowiedzieć się, czy rachunek może zostać anulowany w ramach ulgi federalnej. Jest to szczególnie pomocne, jeśli jesteś nieubezpieczony lub masz niskie dochody i byłeś hospitalizowany z powodu Covid-19. Powinieneś także upewnić się, że twój rachunek jest dokładny. Jest to ważne, aby chronić twój kredyt i zmniejszyć twoje koszty zewnętrzne.

Oceń artykuł: Jak zaksięgować dofinansowanie z urzędu pracy covid?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5