Jak zaksięgować przegląd techniczny samochodu 2023?

Jak zaksięgować przegląd techniczny samochodu 2023?

Rezerwacja telefoniczna

Wielu producentów, w tym Toyota i Lexus, zaczęło oferować bezpłatne przeglądy nowych samochodów, aby przyciągnąć klientów. To mądre posunięcie, ponieważ dealerzy notorycznie czerpią duże zyski z obsługi, a nie ze sprzedaży, więc jest to ważny sposób na dodanie wartości. Na przykład Honda Service Pass obejmuje wymianę oleju, wielopunktowe przeglądy i rotację opon przez okres do dwóch lat lub 24 000 mil od daty zakupu.

Uzyskanie wyceny

Wiele przepisów stanowych wymaga, abyś uzyskał wycenę wszelkich prac, które będziesz wykonywał przy swoim samochodzie, zanim go podpiszesz. Jest to świetny sposób, aby zapewnić sobie najlepszą możliwą ofertę na naprawę, a także da ci pewną przewagę, gdy będziesz zbierać oferty od różnych mechaników w mieście.

Dbanie o konserwację jest również dobrym sposobem na utrzymanie wysokiej wartości odsprzedaży samochodu, co będzie pomocne w przypadku, gdy zdecydujesz się go sprzedać. Niektórzy producenci oferują nawet darmowe przeglądy, które są dołączane do gwarancji, co może być dużym udogodnieniem dla nabywców nowych samochodów.

Na przykład Honda ogłosiła niedawno, że kwalifikujące się modele z roku modelowego 2023 i kolejnych będą wyposażone w bezpłatną kartę serwisową, obejmującą rutynowe przeglądy przez dwa lata lub 24 000 mil – bez żadnych ograniczeń. Dzięki temu kierowcy unikną niespodziewanych kosztów przeglądów i będą mogli utrzymać swoje pojazdy w jak najlepszej kondycji przez jak najdłuższy czas.

Oceń artykuł: Jak zaksięgować przegląd techniczny samochodu 2023?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5